Niniejszy serwis wykorzystuje pliki cookie. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację tego stanu rzeczy.

Edukacja

Lekcje muzealne on-line

Zapraszamy na lekcje muzealne na żywo. Uczniowie spotkają się z historykiem sztuki, mającym doświadczenie w prowadzeniu zajęć.

Proponujemy tematy spotkań, które pomogą Państwu w realizacji programu szkolnego w dobie zdalnego nauczania. Każda lekcja będzie dopasowana do potrzeb Państwa klasy. Może mieć charakter wprowadzający, rozszerzający lub powtarzający wybrane zagadnienie.
Prosimy o przekazanie swoich preferencji i wszystkich dodatkowych informacji o klasie edukatorowi prowadzącemu zajęcia.
Podobnie jak dla Państwa, taka forma pracy jest dla nas nowością. Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie, które pozwolą udoskonalać nam lekcje online.
 
Rezerwacja zajęć krok po kroku
1. Prosimy o wybranie tematu  zajęć. Tematy i opisy lekcji znajdują się pod tym linkiem.
2. Termin lekcji należy zarezerwować dzwoniąc pod nr tel. 22 629 50 60  lub + 48 22 621 10 31 wew. 246 lub pisząc na adres . Rezerwacja czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30–15.00.
3. Osoba prowadząca zajęcia prześle maila z linkiem, pod którym odbędzie się lekcja i kilkoma informacjami praktycznymi. Prosimy o rozesłanie wiadomości uczniom. W zajęciach można wziąć udział za pośrednictwem dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu, tj. komputera, tabletu bądź telefonu.
 
Koszt zajęć 200 zł 
Czas trwania: ok. 45 min