Stwórz z nami wystawę stałą! / Zgłoszenia do 12 czerwca

26-05-2022

Zapraszamy do udziału w konsultacjach dotyczących koncepcji ekspozycji stałej Muzeum Plakatu i planowanych wokół wystawy atrakcji.

To okazja, by wspólnie z naszym zespołem pracować nad koncepcją stałej wystawy i wyborem prezentowanych na niej plakatów.

Spotkania będą odbywać się w soboty, w przestrzeni przyszłej wystawy w Muzeum Plakatu w Wilanowie.

Zgłoszenia do udziału w konsultacjach przyjmujemy pod adresem do 12 czerwca.

Ekspozycja stała Muzeum Plakatu w Wilanowie będzie liczyć około 200 obiektów wybranych spośród ponad 35 tysięcy plakatów polskich twórców i twórczyń. Będzie to wielowątkowa historia ponad 130 lat rozwoju plakatu ukazana w kontekście rozwoju jego funkcji i formy.